
Натягувач ременя приводу агрегатів FOTON TUNLAND G7 (в-во FOTON) PV10001549
- В наявності
- Код: PV10001549
5 000,28 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натягувач ременя приводу агрегатів FOTON TUNLAND G7 - надійна якість і тривалий термін служби. Ідеально підходить для заміни зношеного або пошкодженого натяжника ременя. Гарантує надійну роботу двигуна і безпеку водіння.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FOTON |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | FOTON |
| Сумісність з моделлю | Foton Tunland |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.7 кг |
| Довжина: | 100 мм |
- Ціна: 5 000,28 ₴