
Насос водяний FOTON TUNLAND пікап (механічний) PV10001493
- В наявності
- Код: PV10001493
8 947,68 ₴
- +380 (97) 022-71-32
Механічний привід гарантує простоту конструкції та надійність у різних кліматичних умовах. Насос сумісний із моделлю Tunland, забезпечує герметичність з’єднань і низький рівень вібрацій. Рекомендується проводити заміну відповідно до регламенту техобслуговування або при виявленні ознак зносу: сторонні шуми, підтікання охолоджувальної рідини або підвищений її витрата. При встановленні використовуйте оригінальні ущільнювачі та кріплення, дотримуйтесь моменту затягування. Каталожний номер PV10001493 полегшить точний підбір деталі для ремонту вашого пікапа.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FOTON |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | FOTON |
| Сумісність з моделлю | Foton Tunland |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 8 947,68 ₴