
Натягувач ременя генератора у зборі FORD дв. 12,7L T431255 GC466A228BE
- В наявності
- Код: T431255
9 047,52 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натяжувач ременя генератора в зборі для двигуна 12,7 л від FORD. Виробничий та надійний компонент, який забезпечує належне натягнення ременя, що гарантує правильну роботу генератора. Каталожний номер: T431255.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Код запчастини | T431255 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина: | 130 мм |
- Ціна: 9 047,52 ₴