
Манжета (сальник) колінвала задн. DAF CF, CF 85, XF 105, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+ ( , 187618 NA5460 1684105
- В наявності
- Код: NA5460
1 000,62 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манжета (сальник) колінвала задн. DAF CF, CF 85, XF 105, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+ (1684105, 1876189) (134x161x16 мм) (пр-во Payen)
Манжета (сальник) колінвала задн. DAF CF, CF 85, XF 105, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+ (1684105, 1876189) (134x161x16 мм) (пр-во Payen)
Манжета (сальник) колінвала задн. DAF CF, CF 85, XF 105, XF 106, XF II, XFC, XG, XG+ (1684105, 1876189) (134x161x16 мм) (пр-во Payen)
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Daf |
| Сумісність з моделлю | XF105, XF106 |
| Код запчастини | NA5460 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Довжина: | 160 мм |
- Ціна: 1 000,62 ₴